Projeler ve Fonlar

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri üyelerine özel olarak, Projeler ve Fonlar firması ile yapmış olduğumuz anlaşma kapsamında, tüm üyelerimize 31.10.2020 tarihine kadar www.projelervefonlar.com sitesi deneme amaçlı açılacaktır.

 

www.projelervefonlar.com , Türkiye'nin en detaylı hibe arama motoru ve proje ortağı bulma platformudur.  Her hafta güncellenen bu platform, Türkiye ve tüm dünyada 1500'ün üzerinde farklı kaynak ve formatta yayınlanan hibelere ulaşmanıza, geçmişe dönük yayınlanan hibeleri ve kazanan kurumları görmenize, 10.000'in üzerinde proje ortağına ücretsiz şekilde ulaşmanıza imkan sağlamaktadır.

 

Bu hizmetten faydalanmak için aşağıda yer alan link üzerinden gelen formu doldurmanız durumunda Projeler ve Fonlar kullanıcı adı ve şifreniz oluşturularak tarafınıza bildirilecektir.

( Formu Doldurmak İçin TIKLAYINIZ )

 

Ayrıca, Projelere verilen önemin arttığı bu dönemde, sürecin sağlıklı yürütülmesi amacıyla, aşağıdaki eğitim süreçleri de Projeler ve Fonlar firması ile organize edilmiş ve planlanmış olup sözkonusu eğitimlere katılmak için aşağıda yer link üzerinden katılım kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

(Eğitimlere Katılmak için TIKLAYINIZ )

 

Saygılarımızla

 

Tarih

Başlık

İçerik

Eğitmen

5 Ağustos 2020

Projeler ve Fonlar Portalı

Bu webinarda bireysel fonlar ve proje konularınıza fon araştırma ve bulma için kullanabileceğiniz Projeler ve Fonlar portalı hakkında bilgi sağlanacaktır.

Özgür Arda

12 Ağustos 2020

Proje Fikri Geliştirme ve Proje Yönetim Döngüsü Yaklaşımı

Bu webinarda kişi veya kurumların bir proje fikrini nasıl geliştirebilecekleri, proje geliştirme ve uygulamada proje yönetim döngüsü yaklaşımı ele alınacaktır.  

Gaye Erkan

19 Ağustos 2020

Proje Teklifi Hazırlama

Bu webinarda proje fikrinden teklif hazırlamaya geçiş ve fonlama için proje teklifi hazırlama konuları hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Gaye Erkan