Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu Gulfood 2016'daydı

 Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai kentinde 21-25 Şubat 2016 tarihlerinde düzenlenen ve gıda sektöründe dünyanın en önemli fuarlarından biri olan Gulfood Fuarı'na üçüncü kez bir info stand ile katılan Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

170 ülkeden gelen katılımcı ve ziyaretçilere ev sahipliği yapan fuar süresince Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu iştigal alanında yer alan başta un olmak üzere maya, nişasta ve diğer ihraç ürünlerinin ve Türkiye'nin potansiyelinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Un ve Unlu Mamuller Tanıtım Grubu tarafından info standı gezen ziyaretçilere İngilizce hazırlanan ve tatlı ve tuzlu unlu mamuller tariflerini içeren yemek kitabı ile sektörü tanıtan katalog dağıtıldı ve fuar süresince çeşitli unlu mamuller fuar ziyaretçilerine ikram edildi. Ayrıca, Tanıtım Grubu'nun ismi ve logosu bulunan mutfak önlüğü, çanta ve fırıncı seti dağıtıldı. Kum sanatçısı Veysel Çelikdemir'in un ve kum ile yaptığı gösterilere ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

Fuarda info standımızı Gaziantep Valisi Sayın Ali YERLİKAYA, Gaziantep Belediye Başkanı Sayın Fatma ŞAHİN, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Tarık SÖNMEZ ziyaret ederek kum sanatçısı Veysel Çelikdemir'in gösterisini izledi.