Orta Anadolu Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Uluslararası Şeker Örgütü'nün (ISO) 49. Konsey Toplantısı Gala Yemeğine Sponsor Oldu

 Türkiye Şeker Kurumu'nun organizasyonuyla, 24-26 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Şeker Örgütü'nün (ISO) 49. Konsey Toplantısı ile ilgili olarak, 26 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen “Gala Yemeği”ne Birliğimiz etkinlik sponsoru olarak katkıda bulundu.
Toplantı, Şeker Kurumu Başkanı Dr. Hüsnü TEKİN ve ISO İcra Direktörü Jose ORIVE'nin yapmış olduğu açılış konuşmalarıyla başladı, ardından Alison BOYD, Isabel VASSEROT ve Lisa KATIC'In söz aldığı “Sağlık: Gerçekler ve Efsaneler” konulu bir oturum gerçekleştirildi. Courtney GAINE, Halit Tanju BESLER ve Fred BROUNS'un katıldığı “Beslenme: Gerçekler ve Efsaneler” konulu oturumun ardından Dr. Hüsnü TEKİN ve Elizabeth LACOSTE'un yapmış olduğu “Sürdürülebilirlik” konulu oturum yapıldı.

 
MECAS Toplantısı, İdari Komite Toplantısı, İstişare Komitesi Toplantısı ve Konsey Toplantısı'yla devam eden program, Birliğimizin de sponsorlar arasında yer aldığı ve sanatçı Ferhat Göçer'in sahne aldığı Gala Yemeği ile birlikte 26 Mayıs 2016 tarihinde tamamlandı. Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ali MÜDERRİSOĞLUsöz konusu gala yemeğinde bir açılış konuşması gerçekleştirdi.