İklimlendirme Sektörü Antalya'da Buluştu

İklimlendirme sektörünü 2023 yılı hedeflerine taşıyacak olan stratejilerin, sektörün sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışıldığı “PROJE DEĞERLENDİRME VE GÖZDEN GEÇİRME ÇALIŞTAYI” Antalya'da yapıldı.

2 - 5 Nisan tarihleri arasında Calista Luxury Resort'da gerçekleştirilen çalıştaya, sektör örgütlerinden, sanayicilerden, mühendislerden, müteahhitlerden ve akademisyenlerden toplam 210 kişi katılım sağladı.

2 Nisan Çarşamba günü İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki POYRAZ'ın açılış konuşması ve Türk İklimlendirme Sektörü ile İSİB'in faaliyetleri hakkında bilgi verdiği sunumun ardından, Can Fuat GÜRLESEL “Dünya ve Türkiye Ekonomosi 2014 Beklentileri” ve “Güney Kore İhracata Dayalı Büyüme Modeli” hakkında sunumlar gerçekleştirdi.

3 - 4 Nisan tarihlerinde, daha önceki çalıştaylarda oluşturulan proje masaları, projeleri hakkında gelinen nokta ve hedeflerinin yer aldığı sunumlar yapıldı. Ayrıca Yaman KOÇ “Dış Ticarette Ticari Bilgi ve İstihbarat Sistemi” isimli bir sunum gerçekleştirdi.

Tüm katılımcıların sektör adına çok faydalı bulduğu ve memnuniyetini dile getirdiği çalıştay, İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Zeki POYRAZ'ın kapanış konuşması ile son buldu.