Construct Canada 2018 Fuarı Toronto'da Yapıldı

28-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Toronto/Kanada Metro Toronto Convention Centre'da düzenlenen The Building Show Construct Canada Fuarı'na, Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği olarak 200 feet2'  lik bir info standla üçüncü kez katılım sağlandı.

Birliğimiz info standında stantta ziyaretçilere sektöre ilişkin olarak hazırlanan bilgilerin yer aldığı flash disk katalog ve sektör broşürü dağıtıldı. Buna ilaveten stand ziyaretçilerine ülkemizin kültürünü yansıtan nazar boncukları ve lokum ikram edildi. Söz konusu fuara Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliğini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin CECELİ, Başkan Yardımcısı Erkan ASTARCI ile Genel Sekreterliğimiz personeli Ar-Ge 1 Şube Şefi Zehra N. ÖZBİLGİN ve TQ Şube Uzmanı Melike ALPAN katılım sağladı.

Fuarın ilk günü Birliğimiz standını T.C. Toronto Başkonsolosu Sn Erdeniz ŞEN, T.C. Toronto Ticaret Müşaviri Sn Mehmet  EKİZOĞLU ile DEİK Kanada-Türkiye İş Konseyi CTBC Başkanı Mike Ward ziyaret etti.

Fuar kapsamında 29 Kasım 208 tarihinde Ontario Chamber of Commerce Başkanı Rocco Rossi ve ekibi; 30 Kasım 2018 tarihinde ise Toronto içerisinde, sanayi ve ticaretin yoğunlastığı bir bölge konumunda olan Vaughan Bölgesi Ticaret Odası Ekonomi Direktörleri ve üst düzey yöneticileri ile görüşmeler gerçekleştirildi. İki ülke arasındaki ticari ilişkileri güçlendirmeye yönelik yapılan ziyaret ve görüşmelerde, Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin CECELİ  tarafından Türk Yapı Sektörü hakkında bilgi verildi.

İlgili Fotoğraflar