Ankara Demir Ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Vietnam'da Yapılan Vietbuild Fuarı'na İlk Kez Katıldı

19-23 Haziran 2019 tarihleri arasında Ho Chi Minh City/Vietnam'da Saigon Exhibition & Convention Centre-SECC'De düzenlenen Vietbuild HCMC (Phase 2) International Exhibition  Fuarı'na, Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği olarak 18 m2' lik bir info stantla ilk kez katılım sağlandı. Söz konusu fuara Birliğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin CECELİ ile Genel Sekreter Yardımcısı Esra ARPINAR ile Sektör 1 Şube Şefi Zehra Neslihan ÖZBİLGİN katılmıştır.

Birliğimiz info standında stantta ziyaretçilere sektöre ilişkin olarak hazırlanan bilgilerin yer aldığı flash disk katalog ve sektör broşürü dağıtıldı. Buna ilaveten stand ziyaretçilerine ülkemizin kültürünü yansıtan nazar boncukları ve lokum ikram edildi.

Birliğimiz dışında fuara Hakan Plastik ve Hacı Ayvaz firmaları birer stantla katılım sağladı. 5 gün süren fuarda Asya Pasifik ülke katılımcıları ağırlıklı olup; mobilyadan, kapıya, ev dekorasyonundan yapı kimyasallarına kadar çok çeşitli ürün tanıtımı yapıldı.

İlgili Fotoğraflar