Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği IPEC 1.ULUSLARARASI ÜRÜN Fuarı'nda!

8-10 Ekim 2018 tarihleri arasında Doha/Katar, Doha International Exhibition Center'de düzenlenen Ipec 1.Uluslararası Ürün Fuarı'na Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği olarak 24 m2'  lik bir info standla ilk kez katılım sağlandı.

Bu yıl ilki düzenlenen fuara EİB  tarafından milli katılım organizasyonu gerçekleştirilmiş olup, milli katılım organizasyonluğunda fuarda Birliğimiz dahil toplam 27 Türk firması yer aldı.

Ipec 1.Uluslararası Ürün Fuarı, 10 ülkeden 200+ firmanın katılım sağladığı ve 10 bini aşkın kişi tarafından ziyaret edilen bir fuar oldu.

Birliğimiz info standında stantta ziyaretçilere sektöre ilişkin olarak hazırlanan bilgilerin yer aldığı flash disk katalog ve sektör broşürü dağıtıldı. Buna ilaveten stand ziyaretçilerine ülkemizin kültürünü yansıtan nazar boncukları ve lokum ikram edildi. Söz konusu fuara Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliğini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Ceceli, Genel Sekreterimiz Özkan Aydın ve Genel Sekreterliğimiz personeli Ar-Ge 1 uzman Zeynep Karaosmanoğlu katılım sağladı. Fuarın ilk günü,  Ticaret Bakan Yrd. Gonca Yılmaz Batur ve T.C. Ticaret Müşaviri Sayın Burak Güreşci standımızı ziyaret etti.

İlgili Fotoğraflar