ADDMİB'in ilk kez katılım sağladığı MosBuild 2019 Fuarı Moskova'da Gerçekleştirildi

2-5 Nisan 2019 tarihleri arasında Moskova/Rusya Federasyonu Crocus Exhibition Center'da düzenlenen Mosbuild 25. Uluslararası Yapı ve İç Dekorasyon Fuarı'na, Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği olarak 19,5 m2'  lik bir info standla ilk kez katılım sağlandı.

Birliğimiz info standında stantta ziyaretçilere sektöre ilişkin olarak hazırlanan bilgilerin yer aldığı flash disk katalog ve sektör broşürü dağıtıldı. Buna ilaveten stand ziyaretçilerine ülkemizin kültürünü yansıtan nazar boncukları ve lokum ikram edildi. Söz konusu fuara Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliğini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin CECELİ, Yönetim Kurulu Üyeleri  Belma YILMAZYİĞİT, Vedat YALÇIN, Ahmet ŞUYUN ile Genel Sekreterliğimiz personeli Hukuk Birimi Uzmanı Aycan ÇELİKTEN katılım sağladı.

12 katılmcı profili ile Rusya'nın en geniş sektörel dağılımına sahip olan fuarda başlıca sektörler; yapı malzemeleri, boya-dekoratif malzemeler, banyo, seramik, kapı-kilitler, döşemeler, duvar kağıtları, aydınlatma ve elektrik ürünleri olmuştur. Toplam 80.000 m2'lik alanda gerçekleştirilen fuarda 40 ülke ve Rusya'nın 83 bölgesinden toplam 1.200 katılımcı firma yer almış olup, 77.338 ziyaretçi gelmiştir.

Fuar kapsamında  standımızı T.C. Moskova Büyükelçisi Mehmet SAMSAR ile T.C. Moskova Ticaret Başmüşaviri Ferüdün BAŞER ziyaret etti.

İlgili Fotoğraflar