Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

Abone Ol
E-mail
RSS HABERLERE ABONE OL
MAIL ADRESİNİZ TANIMLANMIŞTIR.
Artık bültenimizi mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

2013 YILINDA NELER YAPTIK

 • İSİB İnovasyon Haftasında

  İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği olarak sektör akademisyenlerimizi, inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için Türkiye İhracatçılar Meclisi koordinatörlüğü’nde 28-30 Kasım 2013 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası için İstanbul’da misafir ettik.

 • İSİB Interclima Elec 2013 Fuarında

  İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Interclima Elec 2013 fuarına 10 Türk firması ile ikinci defa milli katılım organizasyonu düzenledi.

 • İSİB FEBRAVA 2013 Fuarında

  17-20 Eylül 2013 tarihleri arasında Sao Paulo Brezilya’da 18.si düzenlenen FEBRAVA 2013 fuarına İklimlendirme sektöründe milli katılım organizasyonu Genel Sekreterliğimiz tarafından gerçekleştirilmiştir.

 • İSİB tarafından Fas’a Sektörel Ticaret Heyeti Gerçekleştirildi

  Türk İklimlendirme Sektörü’nde Fas ile olan iş olanaklarının görüşülmesi, iş birliklerinin artırılması ve ülke profilinin daha yakından görülmesi amacıyla 03-06 Haziran 2013 tarihleri arasında on türk firmasının katılımı ile Sektörel Ticaret Heyeti organizasyonu “İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği”nce gerçekleştirildi.

 • 2012 Yılı İklimlendirme Sektörü Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni

  23 Mayıs 2013 tarihinde Ekonomi Bakanı Sayın Zafer ÇAĞLAYAN’ın teşrifleri ve önemli kurum-kuruluşların üst düzey yetkililerinin katılımıyla Ankara'daA ATO Congresium’da gerçekleştirilen ödül töreninde İSİB üyesi firmalara 13 kategoride toplam 52 ödül verildi

 • İklimlendirme Sektörü Dernekleri Bir Araya Geldi

  İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği organizasyonu ile 17 Mayıs 2013 tarihinde İstanbul Cemile Sultan Korusu’nda sektörel iletişimin geliştirilmesi, işbirliklerinin artırılması, sektör sorunlarının konuşulması ve görüş alış-verişi yapılabilmesi amaçları ile toplantı – akşam yemeği organizasyonu başarı ile gerçekleştirildi.

 • İSİB Çalıştayı 14-17 Nisan 2013 Tarihlerinde Gerçekleştirildi

  Bu çalıştayda daha öncekilerde belirlenen 33 temel proje arasından önceliklendirilen 20 adet Sektörel Gelişim ve Değişim Projesi toplam 13 grupta masaya yatırılarak yol haritaları ve önümüzdeki dönemde proje çalışmalarını takip edecek proje ekipleri ile moderatörleri belirlendi.

 • İSİB Yönetim Kurulu Sektör Dergileri İle Bir Araya Geldi

  İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği, 25 Ocak 2013 günü sektörel basın kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi.

 • İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Tasarım ve Uygulama Yarışması

  İklimlendirme sektörüne yönelik tasarım ve uygulama yarışması düzenlenmiştir.

 • İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği İş, Staj, Burs İlanları Online Başvuru Web Sitesini(ik.isib.gov.tr) kurdu

  Site kullanıcı dostu arayüzü ile sektörün iş, staj ve burs sağlayıcı firmaları ile bu pozisyonlara ihtiyacı olan ziyaretçileri biraraya getirmeyi amaçlıyor. Sistem İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği(İSİB)’nin üyeleri için ücretsiz bir hizmetidir.

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat / Çankaya ANKARA

+90 (312) 447 27 40 / +90 (533) 039 95 96 (Mesai saatleri dışında)

info@oaib.org.tr

+90 (312) 446 96 05